Rus tenisçinin, meslektaşıyla geçirdiği bir akşama yönelik itirafları

Rus tenisçinin, meslektaşıyla geçirdiği bir akşama yönelik itirafları

Karışık çiftler maçında karşı karşıya geldiklerini, Djokovic’in kaybeden tarafın diğerine yemek ısmarlayacağı iddiasında bulunduğunu ve kendisinin iddiayı kabul ettiğini söyleyen Maria Sharapova, sonrasında yaşananları şöyle anlattı:

“Sen o zaman daha grand slam kazanmamıştın, ikimiz de gençtik. Hatta herhangi bir turnuvayı kazanıp kazanmadığını da bilmiyor, nasıl bir tenisçi olduğunu bilmiyor, seni tanımıyordum. Kazanırsan seni yemeğe çıkaracaktım, ben de kabul ettim”.

“Maçı kazandın ve ‘akşam Japon restoranına gidiyoruz’ dedin. Ben de ‘sen ciddi misin? İkimiz bu akşam çıkıyor muyuz?’ dedim. Ve yaptık, seni yemeğe çıkardım”.

“Eski bir fotoğraf makinan vardı, garsondan fotoğrafımızı çekmesini istedin, birlikte fotoğraf bile çekildik. Çok keyifli bir akşamdı ve şimdi buradayız”.

Tüm grand slamlerde şampiyonluğu bulunan ve geçtiğimiz aylarda aktif tenis hayatını noktalama kararı veren Sharapova’nın bu sözleri üzerine Novak Djokovic “Maria gerçekleri söylüyor, aynen de anlattığı gibi oldu” ifadelerini kullandı.

Sırp tenisçiye nazaran çok daha erken yaşta başarılar elde eden şöhreti erken yakalayan Maria Sharapova bunun üzerine, “Sanırım o zamanlar sen benim hayranımdın” diyerek Djokovic’e takılmaktan geri durmadı.

17 Grand Slam şampiyonluğu bulunan 32 yaşındaki Novak Djokovic ile yaşıtı olan kadınlar tenisinin sembol ismi Maria Sharapova arasındaki keyifli sohbet sırasında ikili keyifli anlar yaşarken, yüzlerinden tebessüm eksik olmadı. Video yayını büyük bir izleyici sayısına ulaşarak geniş yankı uyandırdı.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir