Johnny Depp köpek gibi uluyarak Amber Heard’e saldırdı

Johnny Depp köpek gibi uluyarak Amber Heard'e saldırdı

1 ABONE OL

Johnny Depp’in, kendisini “eski eşine şiddet uygulamakla” damgaladığı iddiasıyla ‘The Sun’ gazetesine karşı açtığı davanın dünkü duruşmasında şoke eden anlar yaşandı.

2

Ses kayıtlarında Depp’in, tıpkı bir köpek gibi uluyarak Heard’e saldırdığı ve eski eşini oyuncu James Franco ile birlikte olmakla suçladığı duyuluyor.

3

Heard ile Franco, ‘Pineapple Express’ filminde birlikte kamera karşısına geçmişti. Daha önce Heard’ün, Depp ile birlikte yaşadığı evin asansöründe Franco ile çekilen görüntüleri de basına yansımıştı.

4

Johnny Depp ise uçakta yaşandığı ileri sürülen bu olayları, Heard’e şiddet uyguladığını reddetti. Bu iddiaların Amber Heard’ün geniş hayal gücünün ürünü olduğunu ileri sürdü.

5

Depp, o yolculuktan önce alkol aldığını ama uçakta eski eşine şiddet uygulamadığını söyledi. Aktör, yol boyunca defterine bazı çizimler yaptığını belirtti.

6

Duruşmada Depp’in, Amber Heard’ün köpeğini mikrodalga fırına koymasıyla ilgili iddialar da aktöre soruldu. Depp, bu iddiayı yalanlayıp “Bu Amber, ben ve arkadaşlarımız arasında bir şakaydı” yanıtını verdi.

7

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA / BACKGRID UK / SPLASH NEWS

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir