Aslıhan Doğan Turan, ailesine dair açıklamalar yaptı.

Aslıhan Doğan Turan, ailesine dair açıklamalar yaptı.

1 ABONE OL

Günaydın’dan Merve Yurtyapan’ın sorularını yanıtlayan Aslıhan Doğan Turan oğlunun doğumundan hamilelik sürecinde yaşadıklarına, eşiyle olan aşklarından aile hayatlarına birçok şeyi anlattı.

2

Anne olmak sizi nasıl değiştirdi? sorusuna yanıt veren Turan, “Anne olmak benim bu hayattaki en büyük hayalimdi. İnsanın hayalini gerçekleştirdiğinde hissettiği o mutluluğu her geçen gün daha da fazlasıyla yaşıyorum. Özel bir şey anne olmak. Her şeyden güzel. Merhamet, fedakarlık ve sorumluluk duygularımı çok artırdı. Beni ben yapan şey oldu” dedi.

3ANNE OLACAĞIM GÜNÜN HAYALİNİ KURDUM

‘ANNE OLACAĞIM GÜNÜN HAYALİNİ KURDUM’

Aslıhan Turan, oğlu Hamza Arda’yı ilk kucağına aldığındaki hislerini, “Anne olacağım günün hayalini çok kurdum. Hep o günü bekledim. O an yaşadıklarımı kelimelerle ifade edebilsem inanın ederdim ama tarifi yokmuş. Ben bütün duygularımı o mutluluk göz yaşına sığdırdım” sözleriyle anlattı.

4

2. çocuğuna 7 aylık hamile olan Turan, bu süreç için de “İki hamileliğimi de çok şükür sağlıklı, mutlu ve güzel geçirdim. Bu bebeğimde içinde bulunduğumuz süreçten dolayı bazı endişelerim oldu fakat onları da zaman içerisinde aştığımı düşünüyorum.”

5

“Kaygıdan uzak yaşamaya özen gösteriyorum. Çünkü ne Hamza’ya, ne de kardeşine negatif herhangi bir şey hissettirmek istemiyorum. Umarım ülke olarak bugünleri bir an önce atlatır, eski günlerimize dönebiliriz” dedi.

6

Hamile olduğunu eşi Arda Turan’a nasıl söylediğini de yanıtlayan sosyetik güzel, “Eşim deplasmandaydı. Dönmesini bekledim ama o süre hiç geçmiyor gibi geldi. Dayanamayacak gibi oldum ama dayandım. Söylediğim an direkt gözleri doldu” diye konuştu.

7

Eşinin nasıl bir baba olduğu sorusuna da Turan şöyle dedi: Çok iyi bir baba oldu ama lafın gelişi değil bu söylediğim. Son derece düşkün oğluna. Her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz, beraber büyüyoruz ailecek. İkimiz de ayrı ayrı hassasiyet ve özveri içindeyiz. İşbirliği yapıyoruz. Ebeveyn olmak bunu gerektiriyor. Evin içinde küçük bir takım gibiyiz. Allah izin verirse yeni oyuncumuz da yolda, geliyor.

87 AYDA ALTI KİLO ALDIM

‘7 AYDA ALTI KİLO ALDIM’

3. çocuk konusunda da konuşan Aslıhan Turan, “Kısmet. Allah bilir tabii ki ama tercihen çok beklemeyiz gibi duruyor” dedi.

9

7 aylık hamilelik sürecinde kaç kilo aldığını ve beslenme rutinini de genç anne, “6 kilo aldım. Protein ve sebze ağırlıklı besleniyorum. Özellikle karantina döneminde karbonhidrattan uzağım çünkü istediğim şekilde spor yapamıyorum. Ama canım istediğinde kendimi durdurmuyorum. Bu benim yapımda yok, bir şeyi istediğim zaman mutlaka yaparım” sözleriyle anlattı.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir