Acun Ilıcalı, basketbol oyunu hakkında canlı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Acun Ilıcalı, basketbol oyunu hakkında canlı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı.

1 ABONE OL

Sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan ‘Survivor Ekstra’ programına bağlanan Acun Ilıcalı, 19-19’luk skorla berabere sonuçlanan basketbol maçıyla ilgili detayları canlı yayında aktardı.

2

Acun Medya ile Survvior 2020 takımları arasında oynanan maç sonrası Dominik’ten programa bağlanan yapımcı, “Maçın hakkı beraberlikti. Barış (Murat Yağcı) ve ekibi, bizden kıran kırana bir maç olmasını istedi” açıklamasını yaptı.

3

“Ortada bir iddia varsa maçlar kıran kırana oynanır. İşin ciddiye alınması gerekiyor. Bu sporun ciddiye alınmasıdır. Bizimki; Survivor’da bir oyun bölümüdür, yarışmacıların bize meydan okumasıdır. Hepimizin zevk aldığı, iddialı oyunlar oluyor”

4

Ilıcalı, ünlüler takımından Mert Öcal’ın itirazları sonucu ödülden yararlanamaması hakkında, “İtirazı pozisyona değildi. Bir anda ‘ben inanmıyorum’ diye ortaya çıktı” ifadelerini kullandı.

5

“Orada bir hakem var ve karar veriyor. Mert, bizi süreyle oynamakla itham etti. Acun Medya’yı manipülasyonla suçladı orada. Saniyenin yanlış sayılma ihtimali yok. Bizim süreyle oynadığımızı iddia etti.”

6

“Mert’e ‘saniye sayılıyor’ dedim. ‘Bakarsın, ama tek bir şartla. Eğer senin baktığın zaman yanlış çıkarsa ödülden yararlanamazsın’ dedim. Cesur çocukmuş, geldi baktı. Helal olsun, takdir ediyorum. Tek tek baktı, yanıldığı ortaya çıktı. Kutusuna gitmek istedi, kutusu boş çıktı öyle diyelim.”

7

Gönüllüler takımından Ardahan Uzkanbaş’ın kendisini sakatlamasıyla ilgili de konuşan Acun Ilıcalı, “Ardahan istemeden yaptı orada o hamleyi. Çok istekli olunca tabii ki o sakatlık çıkar orada. Dizim öyle bir kırıldı ki, ‘6 ay daha yokum herhalde’ dedim. Ama maaşallah çok bir şey olmadı” dedi.

8

“Ayağım yara oldu, orada deri kalmadı. Zemin sert, dizim zemine girdi. ‘Ardahan biraz yavaş’ dedim, biraz sitem ettim. Bize gösterilen saygının sebebi yaşımızdır. Hayatım boyunca ben de büyüklerime o saygıyı gösterdim. Ben bilmiyorum basketbol tamam da Ardahan’cığım sen de bilmiyordun. İkimiz de bilmiyorsak birbirimize girmeyelim yani.”

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir